Volejte: +420 777 178 956

Spací pytel z vlněného včesu Merino

Spací pytel s vnitřní vrstvou ze 100% bílého vlněného včesu Merino o rozměrech 190x75cm. Vnější potah je tvořen 100% bavlnou. Spací pytel se uzavírá kostěným zdrhovadlem. Součástí spacího pytle je i bavlněný obal s uchem. Tento vlněný spací pytel Merino je natolik teplý, že se i v mínusových teplotách budete cítit příjemně!!! FOTKA JE ILUSTRAČNÍ. BARVY NEMUSÍ ODPOVÍDAT.

1 849 Kč
1 849 Kč bez DPH
Dostupnost: 9 dní
Výrobce: Lambela


Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
 
Popis produktu (Spací pytel z vlněného včesu Merino)

Spací pytel s vnitřní vrstvou ze 100% bílého vlněného včesu Merino. Spací pytel se uzavírá kostěným zdrhovadlem. Součástí spacího pytle je i bavlněný obal s uchem.

O rozměrech 190x75cm.
Vnější potah je tvořen 100% bavlnou.


Objednané Spací pytle můžete do 14-ti dnů, od převzetí zásilky vrátit, s navrácením plné ceny zboží. Pytle si tak můžete vyzkoušet a osahat. Můžete se tak přesvědčit, jak jsou vysoce kvalitní!!!


Výrobek splňuje textilní technické parametry, a byl testován jako ekologický a příznivě působící na zdraví člověka. Certifikát: Nr 25/04

Co bude po odeslání objednávky
  1. Ihned po odeslání objednávky vám zašleme e-mail s rekapitulací objednávky. Nejpozději do druhého pracovního dne vás budeme informovat e-mailem o stavu objednávky.
  2. Zboží, které je skladem, Vám doručíme nejpozději do 2 pracovních dnů.
  3. Před odesláním zboží vám zašleme další e-mail s informací, že zboží předáváme přepravní službě (PPL, Česká Pošta).
  4. Česká Pošta vám doručí balík na vaši adresu v čase svého pravidelného rozvozu. PPL vám doručí balík po předchozí domluvě v čas, který si domluvíte. Často není problém si domluvit i jiné místo dodání.
  5. Při doručení, prosím, ihned pečlivě zkontrolujte dodané zboží. Záruční doba začíná běžet vašim převzetím. Pokud zjistíte jakoukoli závadu, popř. rozdíl mezi doručeným zbožím a fakturou, je potřeba ihned sepsat zápis o škodě přímo s přepravcem.
Potřebujete poradit?
Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email *
Vepište číslici šest *

K tomuto produktu doporučujeme

« »
sleva

Televizní pytel Merino barevný

1 599,- 1 399,- Kč