Volejte: +420 777 178 956

Přikrývka DUO Antistress prodloužená

Prošívaná přikrývka DUO Antistress o prodlouženém rozměru do povlečení 140x220cm, složená ze dvou samostatných přikrývek.

1 910 Kč Ušetříte 150 Kč
1 760 Kč
1 760 Kč bez DPH
Dostupnost: 4 dny
Výrobce: Kvalitex


Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
 
Popis produktu (Přikrývka DUO Antistress prodloužená)

Přikrývka Duo AntiStress prodloužená významného českého výrobce Kvalitex.
Povrchovým materiálem přikrývek je tkanina AntiStress, která je vyrobena inovativní technologií z polyesterových mikrovláken. Jemná mikrovláknová tkanina je protkána sítí karbonových vláken, které zajišťují funkčnost tkaniny. Karbonové vlákno slouží převážně k odvodu statické elektřiny, napětí a tudíž stresu těla zákazníka. Díky tomuto má zákazník velice kvalitní a spokojený spánek. Polyesterová mikrovlákna mají poloviční průměr, než vlákna hedvábná. Pro představu mikrovlákno je desetkrát slabší než lidský vlas. Tato mikrovlákna dodávají tkanině příjemný pocit doteku, tkanina je velmi jemná a lehká a vysoce absorpční. Tkanina vyniká vysokou hustotou mikrovláken a svou nemačkavostí. Tkanina AntiStress odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšího prostředí, tudíž v horkém podnebí chladí a v chladném naopak hřeje. Přikrývka AntiStress obsahuje termicky pojené duté vlákno. Duté vlákno je ve tvaru rouna a je plně silanizované. Tato termicky pojená rouna dutých vláken vynikají vysokou hřejivostí, ale zároveň vzdušností a lehkostí. Spojením dvou materiálů (tkanina AntiStress a termicky pojené duté vlákno) se přikrývky AntiStress zařadily mezi velmi žádané a velmi populární produkty. Přikrývky AntiStress jsou prošity panelovým vzorem, který zabraňuje proti posuvu rouna dutých vláken uvnitř tkaniny. Duo přikrývky AntiStress se skládají ze dvou samostatných přikrývek letní a celoroční hřejivosti. Tyto přikrývky jsou k sobě spojené tkalouny a to v šesti místech přikrývek. Zákazník může přikrývku rozdělit k letnímu nebo spojit k zimnímu použití.

  • Rozměr přikrývky do povlečení: 140x220cm - prodloužená délka
  • Stupně hřejivostí: Teplá (Středně teplá + Letní)
  • Materiálové složení potahu: 100% polyester mikrovlákno + sít karbonových vláken
  • Materiálové složení náplně: 100% Polyester
  • Barva: Bílá

Přikrývku lze prát při 60°C v běžných pračkách.

Přikrývka je vhodná pro alergiky!

Co bude po odeslání objednávky
  1. Ihned po odeslání objednávky vám zašleme e-mail s rekapitulací objednávky. Nejpozději do druhého pracovního dne vás budeme informovat e-mailem o stavu objednávky.
  2. Zboží, které je skladem, Vám doručíme nejpozději do 2 pracovních dnů.
  3. Před odesláním zboží vám zašleme další e-mail s informací, že zboží předáváme přepravní službě (PPL, Česká Pošta).
  4. Česká Pošta vám doručí balík na vaši adresu v čase svého pravidelného rozvozu. PPL vám doručí balík po předchozí domluvě v čas, který si domluvíte. Často není problém si domluvit i jiné místo dodání.
  5. Při doručení, prosím, ihned pečlivě zkontrolujte dodané zboží. Záruční doba začíná běžet vašim převzetím. Pokud zjistíte jakoukoli závadu, popř. rozdíl mezi doručeným zbožím a fakturou, je potřeba ihned sepsat zápis o škodě přímo s přepravcem.
Potřebujete poradit?
Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email *
Vepište číslici devět *