Volejte: +420 777 178 956

Polštář kuličkový Medical zip 45x60cm

Polštář kuličkový Medical zip o rozměru 45x60cm obsahuje ve spodní části váleček a nad válečkem je polštář s výplní kuličkového dutého vlákna.

485 Kč
485 Kč bez DPH
Kat. číslo: 62460
Dostupnost: 4 dny
Výrobce: Kvalitex


Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
 
Popis produktu (Polštář kuličkový Medical zip 45x60cm)

Polštář Medical obsahuje ve spodní části váleček, který zajišťuje rovinu krční páteře. Nad válečkem je polštář s výplní kuličkového dutého vlákna. Tento polštář je opatřen zipem. Povrchovým materiálem polštáře Medical je tkanina vyrobená ze 100% polyesteru. Tato tkanina je charakteristická vysokou hustotou přízí a svým broskvovým omakem. Výplňovým materiálem je vysoce kvalitní kuličkové duté vlákno UNICO - 100% polyester, které díky svým vlastnostem není sléhavé a lze snadno naklepat. U veškerých polštářů uvádíme plošnou hmotnost (gramáž) pouze kuličkového výplňového materiálu a to na celý rozměr výrobku. Polštáře Medical jsou prošity do čtverců a obdelníků. Polštáře jsou poté při konečném šití opatřeny zipem.


Složení polštáře: povrch - 100% polyester (microfibre), výplň - 100% polyester (duté vlákno - Unico),
Pomocný materiál: - 100% polypropylen (netkanná textilie)
Polštář vhodný pro rozměr povlečení: 45x60cm
Teplota praní: 95°, sušení v bubnové sušičce na sníženou teplotu.
Hmotnost výplně (gramáž): 600g na celý rozměr výrobku
Barva polštáře: bílá

Co bude po odeslání objednávky
  1. Ihned po odeslání objednávky vám zašleme e-mail s rekapitulací objednávky. Nejpozději do druhého pracovního dne vás budeme informovat e-mailem o stavu objednávky.
  2. Zboží, které je skladem, Vám doručíme nejpozději do 2 pracovních dnů.
  3. Před odesláním zboží vám zašleme další e-mail s informací, že zboží předáváme přepravní službě (PPL, Česká Pošta).
  4. Česká Pošta vám doručí balík na vaši adresu v čase svého pravidelného rozvozu. PPL vám doručí balík po předchozí domluvě v čas, který si domluvíte. Často není problém si domluvit i jiné místo dodání.
  5. Při doručení, prosím, ihned pečlivě zkontrolujte dodané zboží. Záruční doba začíná běžet vašim převzetím. Pokud zjistíte jakoukoli závadu, popř. rozdíl mezi doručeným zbožím a fakturou, je potřeba ihned sepsat zápis o škodě přímo s přepravcem.
Potřebujete poradit?
Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email *
Vepište číslici tři *