Volejte: +420 777 178 956

Polštář anatomický 45x35cm

Polštář anatomický o rozměrech 45x35cm je vyplněn polyuretanem. Polštář je tvarovaný, aby se přizpůsobil formě lěžícího člověka.

249 Kč
0 Kč bez DPH
Kat. číslo: 62435
Dostupnost: 4 dny
Výrobce: Kvalitex


Materiál:
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
 
Popis produktu (Polštář anatomický 45x35cm)

Polštář anatomický je tvarovaný, aby se přizpůsobil formě lěžícího člověka. Výplní polštáře je polyuretan, který má pevný tvar. Povrchovým materiálem anatomického polštáře může být pletenina z kvalitního froté nebo jersey materiálu dle přání zákazníka. Vnější povlak je opatřen zipem, který je vhodný pro snadnou manipulaci s polštářem. Po umazání lze vyprat pouze povlak. Výplňovým materiálem je polyuretanová pěna, která je charakteristická svým pevným tvarem. Tento materál svůj tvar nemění. Doporučujeme zákazníkovi, aby dodržoval symboly údržby, které jsou uvedeny na textilní etiketě našité na každém výrobku.

Složení polštáře: povrch - froté: 86%bavlna, 14% polyester, jersey: 100% bvalna, výplň - 100% polyuretan
Rozměr polštáře: 45x35cm
Barva polštáře: bílá

Co bude po odeslání objednávky
  1. Ihned po odeslání objednávky vám zašleme e-mail s rekapitulací objednávky. Nejpozději do druhého pracovního dne vás budeme informovat e-mailem o stavu objednávky.
  2. Zboží, které je skladem, Vám doručíme nejpozději do 2 pracovních dnů.
  3. Před odesláním zboží vám zašleme další e-mail s informací, že zboží předáváme přepravní službě (PPL, Česká Pošta).
  4. Česká Pošta vám doručí balík na vaši adresu v čase svého pravidelného rozvozu. PPL vám doručí balík po předchozí domluvě v čas, který si domluvíte. Často není problém si domluvit i jiné místo dodání.
  5. Při doručení, prosím, ihned pečlivě zkontrolujte dodané zboží. Záruční doba začíná běžet vašim převzetím. Pokud zjistíte jakoukoli závadu, popř. rozdíl mezi doručeným zbožím a fakturou, je potřeba ihned sepsat zápis o škodě přímo s přepravcem.
Potřebujete poradit?
Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email *
Vepište číslici čtyři *

K tomuto produktu doporučujeme

« »
doporučujemesleva

Přikrývka Luxus plus

649,- 549,- Kč
sleva

Thermo přikrývka Luxus

949,- 879,- Kč
sleva

Přikrývka DUO

1 182,- 1 125,- Kč