Volejte: +420 777 178 956

Polštář ALOE VERA - zip 90x70cm

Žádaný polštář z dutého vlákna se zipem. Můžete si vybrat dvě hmotnosti náplně - Lehčí a Těžší. Mikrovlákenná tkanina obsahuje výtažek z Aloe vera. Vhodný pro alergiky!

545 Kč
0 Kč bez DPH
Dostupnost: 4 dny
Výrobce: Kvalitex


Hmotnost náplně polštáře:
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
 
Popis produktu (Polštář ALOE VERA - zip 90x70cm)

Polštář ALOE VERA - zip je plněn speciálním dutým vláknem. Povrchový materiál (tkanina) z mikrovláken je obohacena výtažkem z Aloe Vera, kde tento výtažek z léčivé rostliny přináší konečnému zákazníkovi zdravý spánek. Může působit změkčujícím vlivem na pokožku spícího člověka a to i přes bavlněné povlečení. Polštář je plně protialergický!!! Výplňovým materiálem polštářů Aloe Vera je vysoce kvalitní duté vlákno kuličkového průřezu, které je charakteristické svou vysokou stabilitou a nesléhavostí. Kuličkové duté vlákno UNICOR patří mezi nejkvalitnější materiály, používané jako výplň do polštářů.

Je opatřen zipem, takže můžete upravovat množství náplně. Pokud máte rádi nízko pod hlavou, není nic jednoduššího, než ubrat část dutého vlákna.

  • Rozměr polštáře: klasických 90x70cm
  • Potah polštáře: tkanina 100% polyester mikrovlákno + výtažek Aloe vera
  • Materiál náplně: 100% polyester (kuličkové duté vlákno UNICOR) pomocný materiál - 100% polypropylen (netkaná textilie)
  • Hmotnosti náplně: Lehčí (0,7kg) a Těžší (0,9kg)

Tyto polštáře můžete prát na 60°C. Díky tomu se polštáře dobře udržují a čistí. Při 6O°C zlikvidujete i roztoče a další živočichy.

Co bude po odeslání objednávky
  1. Ihned po odeslání objednávky vám zašleme e-mail s rekapitulací objednávky. Nejpozději do druhého pracovního dne vás budeme informovat e-mailem o stavu objednávky.
  2. Zboží, které je skladem, Vám doručíme nejpozději do 2 pracovních dnů.
  3. Před odesláním zboží vám zašleme další e-mail s informací, že zboží předáváme přepravní službě (PPL, Česká Pošta).
  4. Česká Pošta vám doručí balík na vaši adresu v čase svého pravidelného rozvozu. PPL vám doručí balík po předchozí domluvě v čas, který si domluvíte. Často není problém si domluvit i jiné místo dodání.
  5. Při doručení, prosím, ihned pečlivě zkontrolujte dodané zboží. Záruční doba začíná běžet vašim převzetím. Pokud zjistíte jakoukoli závadu, popř. rozdíl mezi doručeným zbožím a fakturou, je potřeba ihned sepsat zápis o škodě přímo s přepravcem.
Potřebujete poradit?
Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email *
Vepište číslici jedna *

K tomuto produktu doporučujeme

« »