Volejte: +420 777 178 956

Péřová přikrývka

Prošívaná péřová přikrývka o klasických rozměrech do povlečení 140x200cm. Nabízíme 4 druhy přikrývky podle množství prachového peří v přikrývce. Přikrývka pro celoroční použití. Je pratelná!

2 499 Kč
0 Kč bez DPH
Dostupnost: 6 dní
Výrobce: Vltavské peří


Kvalita náplně péřové přikrývky:
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
 
Popis produktu (Péřová přikrývka)

Klasická péřová přikrývka z produkce českého výrobce Vltavské peří.
Péřové přikrývky jsou kazetové, to znamená, že konstrukce je tvořena kazetami, které jsou jednotlivě plněny. Peří se mezi jednotlivými kazetami nepřesypává - přikrývka drží stejný tvar.

Rozměr přikrývky do povlečení: Klasických 140x200cm
Stupně hřejivostí: Celoroční
Materiálové složení potahu: 100% Bavlna

Doporučená teplota vody při praní: Do 40°C

 

Materiálové složení náplně: Mix prachového a draného husího peří dle vašeho výběru
Vyberte si přikrývku dle kvality. Čím větší množství prachového peří, tím je přikrývka kvalitnější, lehčí a nadýchanější.

Barva: Bílá, modrá, smetanová, růžová (Vybranou barvu napište do poznámky při vyplňování objednávky)

Peří je zpracováváno moderní technologií pomocí procesu, který zaručuje nejlepší užitkové, fyzikálně chemické, mikrobiologické a hygienické vlastnosti. Tyto vlastnosti jsou pečlivě sledovány laboratoří na peří. Třídí se ve čtyřkomorové třídičce od základu (5%) až po nejvyšší kvalitu (93%) prachu. Pere se s použitím velmi kvalitních pracích a dezinfekčních prostředků. Suší při teplotách 120° C, kdy dochází k likvidaci veškerých roztočů a mikroorganismů, vychlazuje se a je připraveno na expedici.


Jsou to nejkvalitnější přikrývky v České republice!

Co bude po odeslání objednávky
  1. Ihned po odeslání objednávky vám zašleme e-mail s rekapitulací objednávky. Nejpozději do druhého pracovního dne vás budeme informovat e-mailem o stavu objednávky.
  2. Zboží, které je skladem, Vám doručíme nejpozději do 2 pracovních dnů.
  3. Před odesláním zboží vám zašleme další e-mail s informací, že zboží předáváme přepravní službě (PPL, Česká Pošta).
  4. Česká Pošta vám doručí balík na vaši adresu v čase svého pravidelného rozvozu. PPL vám doručí balík po předchozí domluvě v čas, který si domluvíte. Často není problém si domluvit i jiné místo dodání.
  5. Při doručení, prosím, ihned pečlivě zkontrolujte dodané zboží. Záruční doba začíná běžet vašim převzetím. Pokud zjistíte jakoukoli závadu, popř. rozdíl mezi doručeným zbožím a fakturou, je potřeba ihned sepsat zápis o škodě přímo s přepravcem.
Potřebujete poradit?
Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email *
Vepište číslici čtyři *