Volejte: +420 777 178 956

O nás

Vázení zákazníci,

naše společnost působí na trhu již od roku 2005. V té době jsme začali budovat síť internetových obchodů s bytovým textilem s vizí, že nabídneme českým domácnostem kvalitní český bytový textil. Naše vize se stala skutečností, a proto se můžeme pochlubit více jak 10 000 pravidelnými zákazníky.

Svět internetových obchodů se vyvíjí mílovými kroky, a my určujeme směr! V letošním roce se zaměřujeme na rozšíření nabídky povlečení a kvalitní komunikaci se zákazníky. Díky naši úzké spolupráci s firmou Religis s.r.o., která vyvíjí internetové obchody na míru se nám podařilo zdokonalit firemní systémy tak, abychom měli více času na komunikaci se zákazníky. 

Zaměřujeme se na prodej ložního povlečení značek Kvalitex, Tanatex a Dadka Vracov, na přikrývky z dutého vlákna značek Kvalitex a Mitura, na přikrývky z ovčí vlny a vlněného včesu Lambela, a na péřové přikrývky značky Vltavské peří.

Z povlečení nabízíme bavlněné, krepové, saténové a damaškové povlečení, povlečení standardní, prodloužené, či Francouzské (manželské), povlečení klasické či licenční a povlečení s běžným potiskem či s fototiskem.

Vybudovali jsme největší internetovou obchodní síť bytového textilu, která čítá 4 různě specializované internetové obchody.

Za Vaši spokojenost ručím osobně!

Ondřej Eliáš, jednatel